O  Rosali Company® i  Rosali Beauty®

Zaczynając od działalności lokalnej nikt, nawet właścicielka nie zakładała tego, że parę lat później  Rosali Company® będzie marką międzynarodową. Historia firmy zaczęła się w 2012 roku i na samym początku był to wyłącznie gabinet kosmetyczny. Wszystko zmieniło przekształcenie działalności w punkt szkoleniowo - usługowy w 2013 roku. Co spowodowało, że w ciągu trzech lat właścicielka więcej czasu spędzała szkoląc sama osobiście jak wykonując usługi. Lecz dbając o zadowolenie klientów w swoich gabinetach miała jedną z najlepiej przeszkolonych kadr i najwyższą jakość usług. Decyzja o otwarciu punktu w Berlinie była najbardziej przełomowa nie tylko dla działalności ale i dla samej właścicieli. Rok 2016 wniósł działalność na nową formę biznesu i od tego momentu właściciela posiadała w swojej placówce kadrę szkoleniowo - usługową. Skupiając się na zarządzaniu stworzyła markę międzynarodową znaną z doskonałej kadry, najwyższej jakości usług i najbardziej rozchwytywanych trenerów.  Rosali Company® to nie tylko działalność to marka z duszą, tworzona przez ludzi, kontrahentów i partnerów biznesowych. Obecnie działalność od 2019 nie posiada już placówki w Berlinie, ale po tylu latach pracy w dziedzinie kosmetycznej i we współpracy z partnerami, kontrahentami już trwa opracowywanie nowej inwestycji międzynarodowej na rok 2022. Do tego momentu działalność skupiona będzie na dziedzinie szkoleniowej w swojej branży, warsztatach partnerskich i oczywiście sprzedaży detalicznej produktów kosmetycznych.

O mnie

Mam na imię Aleksandra i jestem absolwentką Psychologii Zarządzania. Idąc na ten kierunek nie planowałam swojej przyszłości w branży kosmetycznej, której poświęciłam ostatnie lata. W połowie studiów postanowiłam wykonać dodatkowy fakultet w kierunku kosmetyki. Co spowodowało obronę dyplomu i tytułu specjalistycznego w jednym roku. Idąc za ciosem przystąpiłam do egzaminu na specjalistę międzynarodowego, co jak się okazało parę lat później umożliwiło sporo mojej działalności i mi samej. Od 2012 całkowicie poświeciłam  się swojej działalności. Jestem wdzięczna samej sobie za to, że stworzyłam  Rosali Company® i Rosali Beauty® bo dzięki temu zdobyłam niesamowite doświadczenie.

Posiadając podstawy i budując swoją markę od zera przeszłam niesamowicie długą i ciężką drogę. Dzięki której wzbogaciłam się o doświadczenia i umiejętności. Lata współpracy i pracy w dziedzinie kosmetycznej umożliwiły mi niesamowicie wiele za co jestem wdzięczna każdego dnia. Poznałam dziedzinę, która jeszcze w chwili kiedy zaczynałam była stosunkowo dziewiczą branżą jeżeli chodziło o zarządzanie i branding. Większość firm to były zazwyczaj firmy lokalne, dopiero powstawały pierwsze centra szkoleniowe, większe placówki usługowe, placówki medycyny estetycznej. Przyszło mi startować w momencie rozwoju tej branży, widząc pierwsze kroki nie tylko u siebie ale i u wszystkich partnerów biznesowych, firm kosmetycznych, kursantów, pracowników i konkurencji. Byliśmy tak naprawdę pionierami tego jak ten rynek się zmieniał, a my razem z nim. Nasza dziedzina jest niesamowicie postępująca ale i ukazała niedociągnięcia, które sama wielokrotnie korygowałam jako trener. Uważam, że podstawą dobrego szkoleniowca, punktu szkoleniowego i zarządzającego jest znać swoją dziedzinę od podstaw. Być biegłym praktycznie i teoretycznie bo jednak potem podpisujemy swoim nazwiskiem kolejnego specjalistę. 

Aleksandra Dudojc

 • Absolwentka Psychologii Zarządzania i Kosmetyki 
 • Założycielka  Rosali Company® i  Rosali Beauty®
 • Założycielka i pomysłodawca Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego
 • Międzynarodowy Instruktor 
 • Laurat konkuru Kobiety Przedsiębiorcze
 • Autorka artykułów branżowych i psychologicznych
 • Master Edukator branży kosmetycznej w dziedzinie pielęgnacji i biznesu
 • Organizator warsztatów i szkoleń innowacyjnych branży beauty 
 • Organizator warsztatów i szkoleń branżowych
 • Organizator warsztatów autorskich ,,szpilki są dla kobiet, a nie kobiety dla szpilek''.
 • Pomysłodawca i właściciel własnej marki perfum
 • Autorka i właścicielka bloga