Rosali Beauty® by Aleksandra Dudojc

Międzynarodowy Instytut Kosmetyki i Szkoleń

Rosali Beauty® to nie tylko działalność, a wypracowana marka

Od 2012 roku  Rosali Beauty® by Aleksandra Dudojć stworzyło trzy placówki profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych ściśle współpracujących z klinikami lekarskimi. Główna placówka znajdowała się w Berlinie i dwa punkty w Polsce. W siedzibie głównej znajdującej się na Uhlandstraße w Berlinie, obok Kurfürstendamm Straße znanej też jako Ku'Damm znajdowało się główne centrum szkoleniowe firmy. 
W 2016 firma sprzedała placówki w Polsce. W tym samym roku we współpracy z partnerami rozbudowali i stworzyli innowacyjny punkt kosmetologiczny i szkoleniowy na terenie Berlina.  Rosali Beauty®  stało się marką rozchwytywaną na wszelkie szkolenia, konferencje, seminaria, warsztaty branży Beauty. Organizowane międzynarodowo i na terenie Niemiec ze względu na posiadanie jednych z lepszych specjalistów, trenerów i jeden z lepszych programów szkoleniowych i placówek. Dodatkowym atutem i przewagą Rosali Beauty® było organizowanie szkoleń w obszerniejszej ofercie językowej.  Do 2019 placówka była notowana na liście top najlepszych punktów Beauty. W sierpniu 2019 roku właścicielka  Rosali Beauty® podjęła decyzję o sprzedaży punktu i powrocie do Polski.
Obecnie firma od 2020 realizuje produkcję własnych perfum, ale planowany jest nowy projekt międzynarodowej placówki na 2022 rok.  

Szkolenia

W naszej ofercie posiadamy bardzo rozbudowany program i ofertę. Od profesjonalnych szkoleń branżowych dla specjalistów po warsztaty dla konsumentów. 

Gabinet

Obecnie ostatnia placówka  Rosali Beauty® Berlin została sprzedana w 2019 roku.  Nowy projekt planowany jest na 2022 rok.

Sprzedaż 

Na przestrzeni ostatnich lat wypracowaliśmy z naszymi partnerami formy współpracy handlowej. I dla naszych klientów posiadamy możliwość rejestracji i wykonania zakupów online bezpośrednio od firm. 

W naszych salonach posiadaliśmy jako jedni z pierwszych najbardziej innowacyjne zabiegi i urządzenia na rynku


 
W ciągu ostatnich lat wprowadzaliśmy dużo nowości na rynkach międzynarodowych jako salony partnerskie, punkty szkoleniowe będąc pionierami nowych trendów. Nie uznawaliśmy zamienników i  Rosali Beauty® zbudowało swoją pozycję i renomę marki posiadającej oryginalne technologie i produkty. Dodatkowo jako jedni z nielicznych mogliśmy się poszczycić posiadaniem autoryzacji bezpośrednio od producentów i firm partnerskich.

Marki z którymi pracowaliśmy bądź dalej pracujemy od 2012 roku.


 
Dla  Rosali Beauty® od samego początku najważniejszym było budować swoją markę w oparciu o wykwalifikowaną kadrę specjalistów, szkoleniowców. W naszych punktach klienci odnajdowali profesjonalizm, innowacyjność i gwarancje najlepszej jakości usług i produktów.
Na przestrzeni ostatnich lat nasza marka zasłynęła również z gwarancji przygotowania i wyszkolenia najlepszych specjalistów i trenerów w dziedzinie kosmetyki na rynkach międzynarodowych.