Aktualizacja oferty szkoleniowej!

Najmocniej przepraszamy za niedogodności do dnia 12.10.2021 wykonujemy aktualizację oferty i zablokowana jest możliwość podglądowa programu jak również wstrzymane są opcje zakupowe kursów. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres rosali.courses@rosalicompany.pl Kontakt telefoniczny oraz kontakt z działem szkoleniowym możliwy będzie po 12.10.2021
Najmocniej przepraszamy za niedogodność.

Rosali Courses® by Aleksandra Dudojc

Od 2013 budowaliśmy program szkoleniowy dla profesjonalistów i dla miłośników branży kosmetycznej. Dokładnie opracowując każdy aspekt i dostosowując się do potrzeb rynków międzynarodowych.

Warsztaty kosmetyczne

Od 2013 roku organizujemy tzn. Rosali Workshops dla wszystkich. Są to jedyne w swoim rodzaju warsztaty organizowane przez nas międzynarodowo. Na takim spotkaniu mogą czekać uczestników takie tematyki i elementy jak pielęgnacja, nowości, premiery zabiegów / produktów, przedstawiamy jednego z naszych partnerów z którym organizujemy spotkanie. I zawsze jest z nami gość specjalny z poza naszej branży kosmetycznej aby spotkanie wnosiło coś niepowtarzalnego. Na organizowanych przez nas warsztatach uczestnicy mogą wykonywać przed premierowe zakupy bądź kupować produkty oferowane  przez partnera, gościa specjalnego. Oczywiście otrzymując za uczestnictwo specjalny rabat w dniu trwania warsztatów.


Ze względu na zmiany organizacyjne od 2021 postanowiliśmy ograniczyć liczbę uczestników do 35 osób. Dlatego wychodząc na przeciw tak drastycznemu zmniejszeniu ilości możliwych do nabycia biletów planujemy wykonać trasę Rosali Workshops powtarzając edycje z naszymi partnerami w różnych miastach/ państwach. 


Szkolenia Biznesu Kosmetycznego

Stworzyliśmy własny autorski program we współpracy z naszymi partnerami. Mający na celu pomagać w rozwoju i budowaniu biznesu bądź od podstaw skorygować i ulepszyć to co już funkcjonuje.  Dzięki niemy nauczyliśmy naszych podopiecznych jak zabezpieczyć swój biznes, jak dokładnie planować i kontrolować. I jak pogodzić sprzedaż wraz z oferowaniem innych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i doradztwu możemy śmiało poszczycić się, iż do obecnego momentu żaden przez nas poprowadzony punkt na skalę międzynarodową nie zamknął się ani nie zawiesił działalności. Branża kosmetyczna dzieli się na określone segmenty dlatego posiadamy następujące programy :

* Biznes kosmetyczny - sektor usług
* Biznes kosmetyczny - sektor handlowy
* Biznes kosmetyczny - sektor szkoleniowy
* Biznes kosmetyczny - dla właścicieliSzkolenia dla Profesjonalistów

W naszych szkoleniach dla Profesjonalistów mogą uczestniczyć wyłącznie osoby posiadające dokument ukończenia szkoły wyższej w kierunku branży beauty, szkoły zawodowej bądź posiadają ukończony pełen proces szkoleniowy z egzaminem państwowym w instytucji Rzemieślniczej. 
W przypadku nie posiadania takich uprawnień serdecznie zapraszamy na nasz program szkoleniowy BASIC dla początkujących pragnących stawiać pierwsze kroki w branży beauty. 

Szkolenia dla miłośników branży kosmetycznej

Jako jedni z pierwszych wyszliśmy na przeciw miłośnikom branży kosmetycznej. Oferując szeroką gamę zagadnień pomagającym przy domowej pielęgnacji. Jak również stworzyliśmy program dla osób bez przygotowania profesjonalnego aby otrzymali niezbędne ABC w przypadku chęci bądź planowania swojej przyszłości z branżą kosmetyczną w sektorze handlowym